Sticker Flamingo Indoor ToernooiVan 9 tot 13 uur komen de U14 teams van Rood en Wit, Utrecht (combinatieteam Hercules en Hilversum), VRA en ACC in actie, in de middag gaan van 13-17 uur de U16 teams van VRA, VCC, Ajax en Sparta de strijd met elkaar aan. Ook MOPkomt bij de indoortoernooien in actie. Op 19 februari zullen zij in de Olymposhal met een U10 team hun debuut met een jeugdteam maken op de cricketvelden, na jaren van afwezigheid. Een fantastische prestatie en pluim op het werk van het jeugdteam van Mop onder leiding van Marjanka Houben!

 

U10

Indoor U10

Aantal evenementen: 4 losse toernooien, zonder  finale
Aantal teams per evenement: 4
Totaal: 16 teams
Kosten per ochtend per team: € 50

Lokaties, Data en Indelingen:

Datum Lokatie Tijd Aantal teams Aantal velden
12-02-2012 Bankras Hal, Amstelveen 9-13 4: ACC, VRA, RW, Bldaal 2
19-02-2012 Olympos, Utrecht 9-13 4: Kampng, Ajax, VCC, MOP 2
04-03-2012 Tanthof, Delft 9-13 4: HCC 2,VOC, Hermes, Exc 2
18-03-2012 Houtrust, Den Haag 9-13 4: HCC 1, HBS, Quick, Bl’daal

 

Wedstrijdprogramma Bankrashal, Amstelveen

Ronde 1: ACC-VRA  en RW-Bl’daal
Ronde 2: RW-ACC  en VRA-Bl’daal
Ronde 3: ACC-Bl’daal en VRA-RW
Ronde 4: nrs 1-2 en nrs 3-4

Wedstrijdprogramma Olympos, Utrecht

Ronde 1: K’png- Ajax en VCC-Mop
Ronde 2: VCC-K’png en Mop-Ajax
Ronde 3:K’png-Mop en Ajax-VCC
Ronde 4: nrs 1-2 en nrs 3-4

Wedstrijdprogramma Tanthof, Delft

Ronde 1: HCC 2-VOC en Hermes-Excelsior
Ronde 2: Excelsior-VOC en Hermes –HCC 2
Ronde 3: HCC2-Excelsior en VOC-Hermes
Ronde 4: nrs 1-2 en nrs 3-4

Wedstrijdprogramma Houtrust, Den Haag

Ronde 1: HCC 1-HBS en Quick-Bl’daal
Ronde 2: Quick-HCC 1 en Bl’daal-HBS
Ronde 3: HBS-Quick en HCC 1-Bl’daal
Ronde 4: nrs 1-2 en nrs 3-4

 

U12

Indoor U12

Aantal evenementen: 4 competitiedagen met 4 ronden en finale op 25 maart voor de nrs 1 en 2 uit beide poules.
Aantal teams per poule: 6
Totaal: 12 teams
Kosten per ochtend per team: € 50

Poule A: Quick, Excelsior, HCC, HBS, KNCB Meisjes U13, VOC
Poule B: Salland, ACC, VRA, Bl’daal, RW, VCC

Lokatie, data en indelingen:

Datum Lokatie Tijd Poule Aantal velden
29-01-2012 Houtrust, Den Haag 9-13 A 2
05-02-2012 Houtrust, Den Haag 9-13 A 2
26-02-2012 Bankras, Amstelveen 9-13 A 2
11-03-2012 Houtrust, Den Haag 9-13 A 2
05-02-2012 Bankras, Amstelveen 9-13 B 2
19-02-2012 Bankras, Amstelveen 13-17 B 2
04-03-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 B 2
11-03-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 13-17 B 2
25-03-2012 Kenemer Sport Center, Haarlem 9-13 A/B Finale 3

 

Wedstrijdprogramma U12 Poule A

Houtrust, Den Haag, 29-01-2012:
(KNCB meisjes U13 en VOC vrij)

Ronde 1: Quick-Excelsior en HCC-HBS
Ronde 2: Quick-HCC en Excelsior-HBS
Ronde 3: Quick-HBS en HCC-Excelsior
Ronde 4: Excelsior-HCC en HBS-Quick

Houtrust, Den Haag, 05-02-2012:
(Quick en Excelsior vrij)

Ronde 1: KNCB Meisjes U13-VOC en HBS-HCC
Ronde 2: KNCB Meisjes U13-HBS en VOC-HCC
Ronde 3: KNCB Meisjes U13-HCC en VOC-HBS
Ronde 4: HBS-KNCB Meisjes U13 en HCC-VOC

Bankras, Amstelveen, 26-02-2012:
(HBS en HCC vrij)

Ronde 1: Quick-KNCB Meisjes U13 en Excelsior-VOC
Ronde 2: Quick-VOC en Excelsior-KNCB Meisjes U13
Ronde 3: KNCB Meisjes U13-Quick en VOC-Excelsior
Ronde 4: VOC-Quick en KNCB Meisjes U13-Excelsior

Houtrust, Den Haag, 11-03-2012:
Ronde 1: Excelsior-Quick en HCC-KNCB Meisjes U13
Ronde 2: HBS-Excelsior en VOC-KNCB Meisjes U13
Ronde 3:HCC-Quick en HBS-VOC
Ronde 4: vriendschappelijk

 

Wedstrijdprogramma U12 Poule B

Bankras, Amstelveen, 05-02-2012:
(RW en VCC vrij)

Ronde 1: Salland-ACC en VRA-Bl’daal
Ronde 2: Salland-VRA en ACC-Bl’daal
Ronde 3: Salland-Bl’daal en VRA-ACC
Ronde 4: ACC-VRA en Bl’daal-Salland

Bankras, Amstelveen, 19-02-2012:
(Salland en ACC vrij)

Ronde 1: RW-VCC en Bl’daal-VRA
Ronde 2: RW-Bl’daal en VCC-VRA
Ronde 3: RW-VRA en VCC-Bl’daal
Ronde 4: Bl’daal-RW en VRA-VCC

Kennemer Sport Center, Haarlem, 04-03-2012:
(VRA en Bloemendaal vrij)

Ronde 1: Salland-RW en ACC-VCC
Ronde 2: Salland-VCC en ACC-RW
Ronde 3: RW-Salland en VCC-ACC
Ronde 4: VCC-Salland en RW-ACC

Kennemer Sport Center, Haarlem , 11-03-2012:
Ronde 1: ACC-Salland en VRA-RW
Ronde 2: Bl’daal-ACC en VCC-RW
Ronde 3:VRA-Salland en Bl’daal-VCC
Ronde 4: vriendschappelijk

 


 

U14

Indoor U14

Aantal evenementen: 3 competitiedagen met 4 ronden en finale op 25 maart voor de nrs 1 en 2 uit beide poules.
Aantal teams per poule: 6
Totaal: 12 teams
Kosten per ochtend per team: € 50

Poule A: Excelsior, VOC, HBS, HCC, Hermes, VCC
Poule B: VRA, Utrecht, Sparta, RW, ACC, Bl’daal

Lokatie, data en indelingen:

Datum Lokatie Tijd Poule Aantal velden
22-01-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 A 2
05-02-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 A 2
04-03-2012 Margriethal, Schiedam 9-13 A 2
11-03-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 A 2
15-01-2012 Olympos, Utrecht 9-13 B 2
22-01-2012 Sporthallen Zuid, Amsterdam 9-13 B 2
12-02-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 B 3
11-03-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 B 1
25-03-2012 Kenemer Sport Center, Haarlem 9-13 A/B finale 3


Wedstrijdprogramma U14 Poule A

Kennemer Sport Center, Haarlem, 22 januari:
(HCC en VCC vrij)

Ronde 1: Hermes-Excelsior en VOC-HBS
Ronde 2: Hermes-VOC en Excelsior-HBS
Ronde 3: Hermes-HBS en VOC-Excelsior
Ronde 4: Excelsior-VOC en HBS-Hermes

Kennemer Sport Center, Haarlem, 05-02-2012:
(Hermes en Excelsior vrij)

Ronde 1: HCC-VCC en HBS-VOC
Ronde 2: HCC-HBS en VCC-VOC
Ronde 3: HCC-VOC en VCC-HBS
Ronde 4: HBS-HCC en VOC-VCC

Margriethal, Schiedam, 04-03-2012:
(VOC en HBS vrij)

Ronde 1: Hermes-HCC en Excelsior-VCC
Ronde 2: Hermes-VCC en Excelsior-HCC
Ronde 3: HCC-Hermes en VCC-Excelsior
Ronde 4: VCC-Hermes en HCC en Excelsior

Kennemer Sport Center, 11-03-2012:
Ronde 1: Excelsior-Hermes en VOC-HCC
Ronde 2: HBS-Excelsior en VCC-HCC
Ronde 3:VOC-Hermes en HBS-VCC
Ronde 4: vriendschappelijk

Wedstrijdprogramma U14 Poule B

Olympos, Utrecht, 15-01-2012:
(Bl’daal en Sparta vrij)

Ronde 1: ACC-RW en Utrecht-VRA
Ronde 2: ACC-VRA en RW-Utrecht
Ronde 3: ACC-Utrecht en VRA-RW
Ronde 4: RW-ACC en vriendschappelijk

Sporthallen Zuid, Amsterdam, 22-01-2012:
(Utrecht en RW vrij)

Ronde 1: VRA-Sparta en Bl’daal-ACC
Ronde 2: ACC-Sparta en VRA-B’ldaal
Ronde 3: Sparta-VRA en vriendschappelijk
Ronde 4: Bl’daal-Sparta en vriendschappelijk

Kennemer Sport Center, Haarlem, 12-02-2012:
Ronde 1: Utrecht-Sparta en RW-Bl’daal en VRA-ACC
Ronde 2: Sparta-ACC en Bl’daa;l-VRA en Utrecht-RW
Ronde 3: RW-Sparta en VRA-Utrecht en ACC-Bl’daal
Ronde 4: Sparta-Bl’daal en Utrecht-ACC en RW-VRA

Kennemer Sport Center, Haarlem , 11-03-2012:
(VRA en ACC vrij)
Ronde 1: Bl’daal-Utrecht
Ronde 2: Sparta-RW
Ronde 3:Utrecht-B’daal
Ronde 4: Bl’daal-RW
Ronde 5: Sparta-Utrecht

 

U16

Indoor U16

Aantal evenementen: 2 competitiedagen met 3 ronden en finale op 25 maart voor de nrs 1 en 2 uit beide poules.
Aantal teams per poule: 4
Totaal: 8 teams
Kosten per ochtend per team: € 50

Poule A: Excelsior, VOC, HBS, HCC
Poule B: Sparta, VRA, VCC en Ajax

Lokatie, data en indelingen

Datum Lokatie Tijd Poule Aantal velden
22-01-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 13-17 A 2
12-02-2012 Margriethal, Schiedam 13-17 A 2
15-01-2012 Olympos, Utrecht 13-17 B 2
19-02-2012 Margriethal, Schiedam 13-17 B 2
25-03-2012 Kennemer Sport Center, Haarlem 13-17 A/B Finale 3

Wedstrijdprogramma U16 Poule A

Kennemer Sport Center, Haarlem, 22 januari:
Ronde 1: Excelsior-VOC en HBS-HCC
Ronde 2: Excelsior-HBS en VOC-HCC
Ronde 3: Excelsior-HCC en VOC-HBS
Ronde 4: vriendschappelijk

Margriethal, Schiedam, 12-02-2012:
Ronde 1: VOC-Excelsior en HCC-HBS
Ronde 2: HBS-Excelsior en HCC-VOC
Ronde 3: HCC-Excelsior en HBS-VOC
Ronde 4: vriendschappelijk

Wedstrijdprogramma U16 Poule B

Olympos, Utrecht, 15-01-2012:
Ronde 1: VRA-VCC en Ajax-Sparta
Ronde 2: VRA-Ajax en VCC-Sparta
Ronde 3: VRA-Sparta en VCC-Ajax
Ronde 4: vriendschappelijk

Margriethal, Schiedam, 19-02-2012:
Ronde 1: VCC-VRA en Sparta-Ajax
Ronde 2: Ajax-VRA en Sparta-VCC
Ronde 3: Sparta-VRA en Ajax-VCC
Ronde 4: vriendschappelijk