Het wedstrijdprogramma van het Flamingo Indoor Toernooi 2013, hét crickettoernooi voor U10, U12, U14 en U16 in de wintermaanden. Georganiseerd door de KNCB in samenwerking met de Flamingo’s.


U10

Aantal evenementen: 6 losse toernooien, zonder finale

Aantal teams per evenement: 4

Totaal: 24 teams

Kosten per ochtend per team: € 50

Lokaties, Data en Indelingen:

Datum Locatie Tijd Aantal teams Aantal velden
10 maart Tanthof, Delft 9-13 4: Rotterdam/Den HaagVOC Quick HCC Hermes 2
17 maart Bankras*, Amstelveen 9-13 4: Noord Holland/Utrecht/overigRW Bloemendaal Kampong Ajax 2
24 maart De Veur, Zoetermeer 9-13 4: Rotterdam/Den HaagQuick HCC VCC Excelsior 2

*Oude Bankrashal, Oostelijk Halfrond 9, Amstelveen

 

Wedstrijdprogramma Tanthof, Delft, 10 maart: VOC, Quick, HCC, Hermes

  • Ronde 1: VOC-Quick en HCC-Hermes
  • Ronde 2: VOC-HCC en Quick-Hermes
  • Ronde 3:VOC-Hermes en Quick-HCC
  • Ronde 4: nrs 1-2 en nrs 3-4

 

Wedstrijdprogramma Bankrashal, Amstelveen, 17 maart: RW, Bloemendaal, Kampong, Ajax

  • Ronde 1: RW-Bl’daal en Kampong-Ajax
  • Ronde 2: Bl’daal-Ajax en RW-Kampong
  • Ronde 3: RW-Ajax en Bl’daal-Kampong
  • Ronde 4: nrs 1-2 en nrs 3-4

 

Wedstrijdprogramma  De Veur, Zoetermeer, 24 maart: Quick, HCC, Excelsior, VCC

  • Ronde 1: Quick-HCC en Excelsior-VCC
  • Ronde 2: Quick-Excelsior en HCC-VCC
  • Ronde 3: Quick-VCC en HCC-Excelsior
  • Ronde 4: nrs 1-2 en nrs 3-4

 

U12

Aantal evenementen: 4 competitiedagen met 4 ronden en finale op 7 april voor de nrs 1 en 2 uit beide poules. Ieder team 10 competitiewedstrijden.

Aantal teams per poule: 2 x 6

Totaal: 12 teams

Kosten per ochtend per team: € 50

  • Poule A: Excelsior, Ajax, VOC Jongens, HCC, Hermes, VCC 1
  • Poule B: Kampong, RW, ACC, Mop, Bloemendaal, VOC Meisjes

Lokatie, data en indelingen

Datum Locatie Tijd Poule Aantal velden
03-02-2013 De Veur, Zoetermeer 14-18 A 2
10-02-2013 Margriet, Schiedam 15-19 A 2
03-03-2013 Oranjehal, Den Haag 9-13 A 2
17-03-2013 De Veur, Zoetermeer 9-13 A 2
27-01-2013 Sporthallen Zuid Amsterdam 9-13 B 2
03-03-2013 *Bankras, Amstelveen 9-13 B 2
10-03-2013 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 B 2
17-03-2013 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 B 2
07-04-2013 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 A/B finale 3

*Oude Bankrashal, Oostelijk Halfrond 9, Amstelveen

 

Wedstrijdprogramma U12 Poule A

U12 Poule A Aantal wedstrijden Punten

Poule A: I

  • Ronde 1: Excelsior-VCC en Ajax-Hermes
  • Ronde 2:VOC Jongens-HCC en Excelsior-Ajax
  • Ronde 3:Hermes-VOC Jongens en VCC-HCC
  • Ronde 4:Ajax-VCC en VCC Jongens-Excelsior

Poule A: II

  • Ronde 1: HCC-Hermes en Ajax-VOC Jongens
  • Ronde 2:Excelsior-HCC en VCC-Hermes
  • Ronde 3:VOC Jongens-VCC en HCC-Ajax
  • Ronde 4:Hermes-Excelsior en VCC -VOC Jongens

Poule A: III:

  • Ronde 1: Hermes-Ajax en HCC-VOC Jongens
  • Ronde 2:HCC-VCC en VOC Jongens-Hermes
  • Ronde 3:Ajax-Excelsior en Hermes-HCC
  • Ronde 4:Excelsior-VOC jongens en VCC-Ajax

Poule A: IV:

  • Ronde 1:Hermes-VCC en HCC-Excelsior
  • Ronde 2:VOC Jongens-Ajax en VCC-Excelsior
  • Ronde 3:Ajax-HCC en Excelsior-Hermes
  • Ronde 4 vriendschappelijk: Ajax-Hermes en VOC Jongens-VCC

 

Wedstrijdprogramma U12 Poule B

U12 Poule B Aantal wedstrijden Punten

Poule B: I

  • Ronde 1: Kampong-ACC en RW-Bl’daal
  • Ronde 2:VOC Meisjes-Mop en Kampong-RW
  • Ronde 3:Bl’daal-VOC Meisjes en ACC-Mop
  • Ronde 4: RW-ACC en VOC Meisjes-Kampong

Poule B: II:

  • Ronde 1: Mop-Bl’daal en RW-VOC Meisjes
  • Ronde 2:Kampong-Mop en ACC-Bl’daal
  • Ronde 3:VOC Meisjes-ACC en Mop-RW
  • Ronde 4: Bl’daal-Kampong en ACC-VOC Meisjes

Poule B: III:

  • Ronde 1:Bl’daal-RW en Mop-VOC Meisjes
  • Ronde 2:Mop-ACC en VOC Meisjes-Bl’daal
  • Ronde 3:RW-Kampong en Bl’daal-Mop
  • Ronde 4: Kampong-VOC Meisjes en ACC-RW

Poule B: IV:

  • Ronde 1:Bl’daal-ACC en Mop-Kampong
  • Ronde 2:VOC Meisjes-RW en ACC-Kampong
  • Ronde 3:RW-Mop en Kampong-Bl’daal
  • Ronde 4 vriendschappelijk: RW-Bl’daal en VOC Meisjes-ACC

 

 

U14

Aantal evenementen: 4 competitiedagen met 4 ronden en finale op 7 april voor de nrs 1 en 2 uit beide poules. Ieder team 10 competitiewedstrijden.

Aantal teams per poule: 2 x 6

Totaal: 12 teams

Kosten per ochtend per team: € 50

  • Poule A: Excelsior, VOC, Quick, Hermes, HCC, VCC 1
  • Poule B: ACC, Salland, Utrecht, RW, Bloemendaal, VCC 2

Lokatie, data en indelingen

Datum Locatie Tijd Poule Aantal velden
27-01-2013* Margriet, Schiedam* 17-20 A 2
03-02-2013* Margriet, Schiedam* 17-20 A 2
17-03-2013 Houtrust, Den Haag 9-13 A 2
24-03-2013 Houtrust, Den Haag 9-13 A 2
10-03-2013
*Reserve indien tijdnood Margriet.
Groenoord, Schiedam* 14-16 A 2
17-02-2013 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 B 2
03-03-2013 Kennemer Sport Center Haarlem 9-13 B 2
10-03-2013 Galgenwaard, Utrecht 9-13 B 2
17-03-2013 Sporthallen Zuid, Amsterdam 9-13 B 2
07-04-2013 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 A/B finale 3

Wedstrijdprogramma U14 Poule A

U14 Poule A Aantal wedstrijden Punten

Poule A: I

  • Ronde 1: Excelsior-VCC1 en VOC-HCC
  • Ronde 2: Quick-Hermes en Excelsior-VOC
  • Ronde 3: HCC-Quick en VCC1 en Hermes
  • Ronde 4: VOC-VCC 1 en Quick-Excelsior

Poule A: II:

  • Ronde 1: Hermes-HCC en VOC-Quick
  • Ronde 2: Excelsior – Hermes en VCC 1-HCC
  • Ronde 3: Quick-VCC 1 en Hermes-VOC
  • Ronde 4: HCC-Excelsior en VCC1-Quick

Poule A: III:

  • Ronde 1:HCC-VOC en Hermes-Quick
  • Ronde 2: Hermes-VCC1 en Quick-HCC
  • Ronde 3: VOC-Excelsior en HCC-Hermes
  • Ronde 4: Excelsior-Quick en VCC1-VOC

Poule A: IV:

  • Ronde 1: HCC-VCC1 en Hermes-Excelsior
  • Ronde 2: Quick-VOC en VCC1-Excelsior
  • Ronde 3: VOC-Hermes en Excelsior-HCC
  • Ronde 4 vriendschappelijk: VOC-HCC en Quick-VCC1

 

Wedstrijdprogramma U14 Poule B

U14 Poule B Wedstrijden gespeeld Punten

Poule B: I:

  • Ronde 1: RW-VCC2 en ACC-Bl’daal
  • Ronde 2: Salland-Utrecht en RW-ACC
  • Ronde 3: Bl’daal-Salland en VCC2-Utrecht
  • Ronde 4: ACC-VCC2 en Salland-RW

Poule B: II

  • Ronde 1:Utrecht-Bl’daal en ACC-Salland
  • Ronde 2: RW-Utrecht en VCC 2-Bl’daal
  • Ronde 3: Salland-VCC2 en Utrecht-ACC
  • Ronde 4: Bl’daal-RW en VCC2-Salland

Poule B: III

  • Ronde 1: Bl’daal-ACC en Utrecht-Salland
  • Ronde 2: Utrecht-VCC2 en Salland-Bl’daal
  • Ronde 3: ACC-RW en Bl’daal-Utrecht
  • Ronde 4: RW-Salland en VCC2-ACC

Poule B: IV:

  • Ronde 1: Bl’daal-VCC 2 en Utrecht-RW
  • Ronde 2: Salland-ACC en VCC2-RW
  • Ronde 3:ACC-Utrecht en RW-Bl’daal
  • Ronde 4 vriendschappelijk: ACC-Bl’daal en Salland-VCC2

 

U16

Aantal evenementen: 2 competitiedagen met 2 ronden en finale op 7 april voor de nrs 1 en 2 uit beide poules. Per team 6 competitiewedstrijden.

Aantal teams per poule: 2 x 4

Totaal: 8 teams

Kosten per ochtend per team: € 50

  • Poule A: Excelsior, VOC, Hermes, HCC
  • Poule B: RW, VCC, VRA, Utrecht

Lokatie, data en indelingen

Datum Locatie Tijd Poule Aantal velden
10-03-2013 Groenoordhal, Schiedam 16-20 A 2
24-03-2013 De Veur, Zoetermeer 13-17 A 2
27-01-2013 Sporthallen Zuid, Amsterdam 13-17 B 2
03-03-2013 Kennemer Sport Center, Haarlem 13-17 B 2
07-04-2013 Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 A/B finale 3

Wedstrijdprogramma U16 Poule A

U16 Poule A Wedstrijden gespeeld Punten

Poule A: I

  • Ronde 1: VOC-Excelsior en Hermes-HCC
  • Ronde 2: Excelsior-Hermes en HCC-VOC
  • Ronde 3: VOC-Hermes en Excelsior-HCC
  • Ronde 4: vriendschappelijk

Poule A: II:

  • Ronde 1: Excelsior-VOC en HCC-Hermes
  • Ronde 2: Hermes-Excelsior en VOC-HCC
  • Ronde 3: Hermes-VOC en HCC-Excelsior
  • Ronde 4: vriendschappelijk

 

Wedstrijdprogramma U16 Poule B

U16 Poule B Wedstrijden gespeeld Punten

Poule B: I

  • Ronde 1: VCC-RW en VRA-Utrecht
  • Ronde 2: RW-VRA en Utrecht-VCC
  • Ronde 3: VCC-VRA en RW-Utrecht
  • Ronde 4: vriendschappelijk

Poule B: II

  • Ronde 1: RW-VCC en Utrecht-VRA
  • Ronde 2: VRA-RW en VCC-Utrecht
  • Ronde 3: VRA-VCC en Utrecht-RW
  • Ronde 4: vriendschappelijk